Responsive image

Alla lag

Totalt

Pojkar Flickor Totalt
138 149 287
800m 80mh Höjdhopp Längdhopp Kula Spjut Totalt
Pojkar 104 89 99 114 104 104 614
Flickor 98 99 101 126 117 110 651
Totalt 202 188 200 240 221 214 1265

Alunda SK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alva Lindblom -04 141
Annie Norström -03 2.40,00 12,78
Elsa Bernelind -04 2.59,00 142
Ima Sundberg -04
Molly Haraldsson -04 2.41,39 139
Tilde Söderlund -04 2.45,00 12,67 160
Tindra Kjettselberg -03 12,43
Victoria Wickman -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Gustav Rydåker -05
Josef Malcher -04 2.34,00 140
Kasper Hammarlund -03 2.33,33 12,83 163
Patrick Hopkins -04 2.29,00 13,70 162
Sebastian Eriksson -03 2.27,75 11,96
Viktor Rydåker -03 2.19,00 12,33 173

Hammarby IF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alannah Hellstadius -04 12,71 137
Albertina Brandt -03 2.36,00 15,65
Alicia Löwhagen -03 150
Beata Edelholm -03 12,12
Frida Krantz -04 2.49,24 153
Linn Harrysson -03 142
Linnea Lindefalk -05 13,96
Olivia Riddle -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Emil Tärnvik -03 2.15,00
Jonatan Borg -03 14,08 167
Kalle Aldskogius -04 147
Markus Moberg -03 2.07,50 11,00 147
Martin Sundberg -03 14,49 155
Noah Bucht-Wesslen -03
Oskar Törnvall -03
Teodor Borgius -03 12,94 155

Hässelby SK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Caroline Graveley -03 2.36,74 14,15 145
Clara Fallenius -03 2.40,00 12,35 166
Emelie Beckman -03 14,24 140
Jessica Holmberg -03 2.45,00 14,55 144
Josefina Bivstedt -04 2.23,87
Laura Fodor -03 2.32,00 12,90 140
Marika Åstrand -03 2.40,00 13,35 160
Tuva Kjellström -03 2.38,00 15,12 141

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Albert Henriksson -03 2.11,00 14,20 160
Dante Egnér -03 2.30,00 13,85 150
Elias Lind -03 2.28,00 11,44 168
Elias Boman -04 2.28,00 14,00 160
Linus Jonsson -04 12,45 160
Lucas Lindberg -04 2.20,00 167
Mårten Nystrand -03 2.13,21 155
Vincent Arousell -03 2.18,00 12,50 175

IF Göta mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Elina Andersson -03
Felicia Eriksson -03
Hanna Karlsson -03 2.40,80 11,84 145
Klara Lindholm -04
Madeleine Rehnberg -04
Maria Grenegård -03 2.48,19
Märta Larsson -05 2.52,16 14,84 142

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Filip Sundin -04 2.35,58 150
Frits Moström -03
Jakob Friberg -03 13,12 162
Love Lindström -04 2.23,49 13,27
Lukas Ellström -03 2.32,09 14,17 154
Noel Edvinsson -04 2.22,76
Oliver Ellström -03 2.12,05 11,51 175
Petter Olsson Bjerke -03 2.46,56 15,41 142

Upsala IF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alva Nordvarg -04 13,48 145
Edda Flink -03 168
Elsa Jansson -03
Emma Häggblom -04 14,36 150
Ida Knutsson -04 2.32,62
Maja Björnsson -03 2.22,55
Nina Bjerkliden -03 2.52,70
Tindra Dahlberg -05 2.38,60 16,23 146

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Edvin Gustafsson -04 165
Eemeli Peura -03 2.12,46
Lukas Forss -04 12,89
Oskari Peura -03 2.21,00 11,12 154
Pontus Lindell -03 12,00 157
Samuel Vinberg -03 11,42
Sture Källström -03 151
Vidar Arvidsson -03 2.08,53

Bromma IF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Clara Björnum -03 14,32 140
Emilia Johansson Ijska -03
Josefine Ljungfeldt -03
Lisen Rignell -03 2.36,00 13,48 146
Louise Eliasson -04 2.24,00
Mathilda Halfwordson -05 2.46,22 140
Mathilda Mertsch -03
Vera Lindblad -04 14,11 136

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
David Bergman -03 2.31,10
David Steinberg -04 12,20
Edvin Livak -03 12,23 180
Felix Nyberg -03
Ludde Wallén -04
Malte Edberg -03 2.20,86 189
Nisse Gähler -04
Petter Lundberg -03 2.24,40 12,21 152

IFK Växjö mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Pettersson -03
Elin Joabsson -04 2.30,00 12,87 145
Ellen Pettersson -03 2.35,00 13,60 149
Hanna Joabsson -04 2.25,00 12,87
Kerstin Siwertsson -03 13,75 149
Lova Nilsson -03 14,00
Siri Elofsson -03 2.35,01 12,86 149
thea björk -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Hannes Egonsson -03 2.20,00 12,50 160
Hannes Hertzmann -04 13,00 150
Isak Hughes -05 2.30,00
Mattihas Sörensson -03 2.48,00
Moltas strömberg -03 2.30,00 160
Robin rickardsson -03 2.30,00 12,90 150
Svante Leijon -03 2.30,00 12,09 150

Malmö AI mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Sörensson -03 12,86 152
Chanelle Lindvall -03 2.50,00 12,46 156
Ella Jovanovic -04 156
Emilia Mandl -04 2.32,00 160
Iben Christrup -04 12,70
Joy Thulin -03
Milla Svanberg -03 2.50,00 12,75
Una Ademovic -04 2.35,00 13,35

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Adam Svensson -03 13,75 182
David Nyman -04
Gustav Nylander -04 2.30,00 12,37 155
Joseph Lindvall -04 2.30,00 13,75
Modou Lamin Bah -04 2.10,59
Nils Nilsson Gott -03 2.20,00 14,00
Zacharias Parmatow -03 2.20,00 160

Täby IS mix mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alma Flygt -03 2.48,00 12,45 145
Fanny Karlsson -04 2.48,65 14,40 149
Jasmine Gyllenhammar -04 2.39,10 148
Lia Cederberg -04 2.22,80 14,47
Sara Winberg -04 2.44,00 12,10
Tasa Scheele Bhatia -04 13,55 158
Tova Gabrielsson -03 2.48,77 13,40 153
Tove Widström -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Andreas Nilsson -03
George Maric -03 2.43,43 14,89
Joel Enander -05 12,40 163
Lowe Gylling -03 2.15,08 13,98 163
Ludwig Lissgärde -03 2.39,65 14,31 159
Markus Pihl -03 2.22,37 161
Max Sundgren -04 13,74 151
William Peiro -03 151

Turebergs FK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Hedda Folkhage -03 2.47,44 12,82
Johanna Björkqvist -03
Linda Edberg -04 149
Lorena Guzman -04 2.52,89 141
Moa Nyström -03 13,40 137
Tove Karlsson -03 2.22,28
Vanna Ullen -03 2.33,79 12,96
Vilma Damberg -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Conor Hogan -04 2.21,81 14,11 143
Elliott Duvert -03 2.32,09 11,55 194
Fredrik Frunck -03
Hugo Liljegren -03 2.27,55 12,15
Hugo Winther -04 2.28,57 11,97 151
Jesper Ahlin -03
Teo Paganus -03
Valter Kjellberg -04 2.36,75 143

Huddinge AIS mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alexandra Rosengren -03 2.45,00
Lisa Mårtensson -05 2.45,00 13,77 160
Madeleine Söderqvist -03
Maja Björk -04 2.45,00 13,31 148
Minna Silvell -04 2.45,00 132
Moa Ivarsson -03 2.50,00
Rebecca Östergren -03 15,52 136

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Anton Säll -03 2.45,00 168
Casper Elliot -03 2.12,30 11,94
David Höglund -04 13,32 148
Emil Sörqvist -03 2.21,88 14,00
Joakim Hellbratt -03
Joel Borrman -04 2.45,00 14,43 140
Johan Sundgren -03
Ludvig Granberg -04 2.35,00 13,63 162

IFK Halmstad mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Elin Rydqvist -04
Hanna Dahlin -04 2.55,00 14,14 152
Ida Jexe Ek -04 2.50,00 13,52 152
Matilda Åkerman -04 2.50,00 12,65 145
Moa Hagström -03 2.40,00 14,50
Nova Barrett -04 2.55,00 13,89 145
Saga Frozkhan -04 2.55,00
Tindra Redenfors -03 2.55,00 14,18 158

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alexander Carlsson -05 2.45,00 14,50 130
André Bergenhem -03 13,50 150
Isac Svensson -04 2.19,22 11,46 171
Jesper Benjaminsson -03 2.35,00 145
Patrik Bergstrand -03 2.40,00 12,50 165

IFK Umeå mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Elin Hellqvist -03 132
Elin Hammar -03 2.47,07
Kerstin Rudolfsson -05 14,80 132
Linn Hagervall -03 2.38,61
Stella Sällström -04 2.41,45 12,10 157

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Elvis Ineland -05 2.18,79 14,78 165
Haris Arfan -03 2.29,45
Isac Alfonso Huselius -03
Vilmer Vännman -03 12,36 172

Linköpings GIF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alice Jansson -04 2.55,48 136
Emma Säld -04
Louise Hallander -04 2.48,19
Olivia Sipos -05 138
Rebecka Adlers -03
Saga Jarhall -04 2.35,68 15,30 138
Sara Lundkvist -03
Tilda Karlsson -03

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Adam Hägerström -03
Jonathan Appel -04 2.23,80
Karl Östholm -03 11,60 174
Linus Björk -03
Noel Rudberg -04
Oliver Nilsson -03 2.23,00 12,25 178
Olle Staaf -04 2.28,00 154
William Nestor -03 2.34,11 12,60 172

Örgryte IS mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alicia Jisbrant -04 2.36,05 13,28 140
Ebba Francois -04 2.33,52 15,35 132
Ellen Fröberg -04 2.55,00 14,96 130
Inez Yngve -05 2.48,00 135
Liv Backman -04 2.42,00 15,75 124
Mimmi Sebestyen -03 3.00,00 13,88 130
Sofie Hammarström -03 2.55,00 12,28 135
Tilly Backman -03 2.52,00 13,30 130

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Albin Coster -04 2.39,50 13,80 164
Alex Apelgrim -04 2.27,98 12,26 168
Axel Nätstrand -03 2.35,00 13,10 148
Isak Helgesson -03 2.16,00 12,62 156
Jakob Helgesson -03 2.14,25 13,25 160
Mattias Carman -03 2.18,00 12,21 167
Nils Thorin -03 2.25,00 11,83 161
William Kindbom -03 150

Sundsvalls FI mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Hedlund -05 2.48,00 15,75 125
Elsa palmgren -03 2.23,00
Emma Jansson -03 143
Engla Grafström Andersson -03 13,20 153
Linnea Backlund -04 14,00

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Christof Neib -04 147
Felix Jousse -04 15,10
Filip Svahn -03 2.18,07 13,71
Jesper Unander -04 2.58,00 140
Vidar Kempe -04 2.42,00

Hanvikens SK pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Adam Eriksson -04 15,26
Axel Månsson -04 2.19,68
Christoffer Bergkvist -05 2.35,05 15,00 144
Ludvig Schönning -04
Oscar Niklasson -04 2.38,24 11,53 172

Kvarnsvedens GoIF pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Arvid Klingberg -03
Arvid Landström -03
Emil Sirsjö -03
Emil HÖRNFELDT Svavarsson -03
Noa Skomrowski -03
Pontus Rimsler -03

Ljungby FIK pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Jacob Thelander -03 12,54 181
Johan Kenneryd -04 166
Lucas Jansson -03 2.39,36 130
Mattis Olsson -03 2.20,67
Noah Idoffsson -03
Vincent Persic -04
Zinne Eade -04 2.41,37 130

Tyresö FK pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Albin Eriksson -03
Arvid Wändesjö -03
David Thid -03
Hugo Holmlund -03
Niklas Wall -03 2.23,04 176
Viktor Wall -03

Göterborgs KIK flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Amanda Magnusson -04 2.29,50
Anna Constantinescu -03 13,45
Antonia Bozic -03
Felicia Nordahl Vieira -03 12,60
Linnea Folkow -04 2.26,30 14,30
Moa Gustafsson -04 2.35,10 13,50
Nina Hertz Saebbö -04 2.28,10 13,45 160
Sandra Åberg -03 2.16,54

IFK Lidingö flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Alice Lindgren -05 13,45
Alicia Larsten -04 2.29,03
Celine Carnefeldt-Knaust -04
Rebecka Hagardt -03 13,36
Tyra Tunander Cedrenius -04 2.48,00 13,22

KA2 IF flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Alma Svennerud -04 2.25,00 155
Elli Johansson -04 13,40
Emma Svensson -03 143
Frida Berglin -05 2.27,00 130
Frida Andersson -03 13,24 151
Hilda Lindell -04 2.23,32
Julia Nilsson -03
Saga Plessen -04 14,23 134

Täby IS flickor flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Alexandra Mella -03 151
Alva Söderlind -03 15,91 130
Emma Weissenborn -03
Kristina Dahlström -03 2.44,00 15,58 137
Louise Tilly -04 13,02 141
Paola Palmblad Söderhielm -03 2.41,00 15,54 143
Sara Allgårdh -03 2.52,00 14,34
Victoria Cummings -03 13,90